KONST / Litografier / Färglitografi 8559049
nr 855 9049
Färglitografi
Signerad, 79/250, motivets mått: 70x70
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 20:36:21
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
450 kr